Wyniki konkursów przedmiotowych

W etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty naszą szkołę reprezentować będą uczennice klasy III A - Paulina Pałczak i Jovita Podstawa.

Dziewczyny bardzo dobrze poradziły sobie w etapie rejonowym. Paulina w Konkursie Polonistycznym zdobyła maksymalną liczbę punktów (45/45), osiągając najwyższy wynik wśród 643 uczestników konkursu. Jovita w Konkursie Języka Niemieckiego uzyskała trzeci wynik na 472 uczestników, otrzymując 43 punkty na 45. Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim!

DYREKTOR NA MEDAL

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że Minister Edukacji Narodowej nadał za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej najwyższe odznaczenie resortowe - Medal Komisji Edukacji Narodowej Dyrektorowi Gimnazjum nr 6 - Ewie Dobrzyckiej. Pani Dyrektor odznaczenie odebrała z rąk Ministra Edukacji Narodowej - Joanny Kluzik-Rostkowskiej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie podczas oficjalnej ogólnopolskiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14 października 2014r. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor, życząc dalszych sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań!