PODARUJ DZIECIOM ISKIERKĘ RADOŚCI - SZCZECIŃSKIE SZKOŁY POTRZEBUJĄCYM

Uczniowie Gimnazjum nr 6 chętnie angażują się w działalność charytatywną. Oczywiste więc było, że jak co roku, przyjmiemy zaproszenie organizatorów akcji PODARUJ DZIECIOM ISKIERKĘ RADOŚCI - SZCZECIŃSKIE SZKOŁY POTRZEBUJĄCYM, by wspólnie z nimi nieść pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Akcję rozpoczęła uroczysta inauguracja w Galerii Kaskada. Podczas niej uczniowie szczecińskich szkół prezentowali swoje talenty. Nasze gimnazjum reprezentowane było przez zespół wokalno - instrumentalny pod kierownictwem pani Agnieszki Jamrozik. Uczniowie wykonali kompozycję "In the jungle". Utwór znany z "Króla lwa" na chwilę przeniósł widownię w świat dzieciństwa, a nasi szkolni artyści otrzymali gromkie brawa.