Halloween

30 października 2015 r. w naszej szkole zapachniało dynią i jabłkami. W Gimnazjum nr 6 zagościły tego dnia bardzo pozytywnie nastawione strzygi, duchy i zjawy. Uczniowie (niektórzy zapewne ze sporą pomocą
rodziców :)) upiekli pyszne ciasta na szkolny kiermasz słodkości. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc w powrocie do zdrowia naszego kolegi - Marka.

Ustroiliśmy również szkołę, a raczej klasowe drzwi - na konkurs "Straszne drzwi".
Pierwsze miejsce zdobyła klasa 3B, drugie - klasa 2D, a trzecie - klasa 1C.
W konkursie na najlepsze (a może najbardziej przerażające? :D) przebranie zwyciężyli:
I miejsce ex aequo - Oliwia Dobrowolska, Magda Dobrohorska i Sara Hiruta z klasy 2A
II miejsce - Aleksandra Dobies z klasy 3D
III miejsce - Kacper Żubryk z klasy 2D.

To był miły dzień. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim zaangażowanym w życie naszej szkoły składamy podziękowania.