W Dniu Edukacji Narodowej

"Przyrzekamy systematycznie i pilnie zdobywać wiedzę …" - ślubowanie to najważniejszy moment uroczystości szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości, rodziców, starszych koleżanek i kolegów oraz wszystkich pracowników gimnazjum stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Nie zabrakło też serdecznych życzeń składanych przez uczniów i rodziców pracownikom szkoły zarówno tym obecnym jak i emerytowanym, o których zawsze pamiętamy w dniu ich święta. Do życzeń chórek i zespół instrumentalny dołączyli swoje muzyczne dedykacje. Uroczystość dopełniło wręczenie nagród dyrektora szkoły nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Na zakończenie zespół teatralny występujący po raz pierwszy w nowym składzie zaprezentował przedstawienie "Podróż w czasie", które publiczność nagrodziła gromkimi brawami.