Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 6

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 6 im. prof. Stefana Kownasa był niezwykle ważny nie tylko dla pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie, ale dla całej społeczności szkolnej. Podczas uroczystości Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny oraz Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie oficjalnie objęły patronatem gimnazjum mieszczące się w sąsiadującym budynku przy ulicy Niemierzyńskiej 17. W imieniu instytucji patronujących umowy na ręce Dyrektora Gimnazjum nr 6 - Ewy Dobrzyckiej przekazał Prezes Zarządu Technoparku Pomerania - Andrzej Feterowski. Nie zabrakło też programu artystycznego dedykowanego wszystkim gościom. Gimnazjaliści przygotowali występy wokalne, taneczne oraz przedstawienie "Ze szkołą przez epoki".