Marzec i kwiecień obfitowały w sukcesy naszych żeglarzy:

W Zespole Szkół nr 6 w Szczecinie został zorganizowany konkurs 04.03 braliśmy udział w konkursie " Po oceanach wiedzy" organizowanym przez Gimnazjum nr 37. Nasi reprezentanci w składzie: Julka Banaszek z kl. IIb, Kuba Liersz i Kuba Śmigielski z kl. III b oraz Paweł Durczak z kl. II a wypadli w nim bardzo dobrze zajmując odpowiednio V, VI, VII i XI miejsce. 20.03 odbył się kolejny konkurs. Był to, organizowany przez Pałac Młodzieży "Konkurs wiedzy morskiej". Gimnazjum nasze reprezentowali w nim uczniowie klas żeglarskich: Kuba Liersz z kl.III b i Julka Banaszek, Ola Madoń i Nikola Kowalczyk z kl. II b. Spisali się znakomicie zajmując I miejsce wśród gimnazjów w klasyfikacji drużynowej, a Kuba zajął II miejsce w klasyfikacji indywidualnej. 15.04 uczestniczyliśmy w konkursie " Angielski dla młodych żeglarzy", organizowanym przez Gimnazjum nr 12. Naszi reprezentanci : Kuba Śmigielski i Gabrysia Niewczas z kl.III b orza Paweł Durczak z kl.IIa zajęli w nim II miejsce. Ponadto w kwietniu, uczeń naszego Gimnazjum, Paweł Durczak i opiekun Szkolnego Koła Żeglarskiego p.Izą Iwanów, uczestniczyli w czterodniowym rejsie na Fryderyku Chopinie ze Szczecina do Gdyni.