Konkurs "25 lecie s/y Magnolia"

5 maja w Gimnazjum nr 6 odbył się konkurs "25 lecie s/y Magnolia". Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół gimnazjalnych, członków Szkolnych Kół Edukacji Morskiej. Udział w nim wzięło 7 czteroosobowych drużyn. Po dwie drużyny z Gim. 6 i 27, oraz z Gim. 37, 43 i SKEM Pałac Młodzieży. Jurorami w konkursie byli kapitanowie Magnolii, były - Jerzy Szwoch i obecny - Przemysław Dziarnowski. Konkurs składał się z dwóch części, testu dotyczącego historii jachtu Magnolia i ogólnej wiedzy żeglarskiej. Uczestnicy nagrodzeni byli w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Indywidualnie I miejsce zajęła Aleksandra Krol , II Albert Huderewicz oboje ze SKEM Pałac Młodzieży i III miejsce Zofia Piasecka z Gim. 6. Natomiast drużynowo I miejsce zajęło Gim. 6, II SKEM P.M. i III Gim. 37. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki od. Laureaci zaś nagrody w postaci karnetów do kręgielni i biletów do kina, nagród rzeczowych ufundowanych przez Centrum Żeglarskie. Główną nagrodą dla najlepszej drużyny był jednodniowy rejs Magnolią.