DWADZIEŚCIA LAT MINĘŁO

foto Pałac Młodzieży

15 grudnia w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu dwudziestolecia Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej. Naszej szkole przypadł w udziale zaszczyt przygotowania programu artystycznego towarzyszącego uroczystości. Zaprezentowaliśmy Żeglarski express , podczas którego wystąpiło Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek, Zespół Szkół nr 1 oraz Pałac Młodzieży. Gimnazjalistów reprezentowała także nasza szkoła, przedstawiając zaproszonym gościom scenkę Willkommen in Rostock, która została wysoko oceniona podczas konkursu Porty Morza Bałtyckiego zorganizowanego w ramach tegorocznych Dni Morza. Występ uświetniający tak ważną uroczystość sprawił nam wiele satysfakcji, a fakt, że bardzo spodobał się publiczności, dopełnił radości. Jubileusz stał się doskonałą okazją do wyróżnienia najaktywniejszych uczestników Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, wśród których znalazło się również nasze Szkolne Koło Edukacji Morskiej.