Wygraliśmy Wojewódzki Konkurs Dziennikarsko-Fotograficzny
W obiektywie szalonego reportera!
W Zespole Szkół nr 6 w Szczecinie został zorganizowany konkurs dziennikarsko ?fotograficzny. Był on adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięła udział młodzież z całego województwa, o wygraną walczyło 30 szkół. Zadanie nie było łatwe, bowiem należało napisać felieton oraz samodzielnie wykonać zdjęcie tematycznie pasujące do napisanej pracy. Swoich sił spróbowała uczennica naszego gimnazjum, reporterka z Koła Dziennikarskiego Kamila Marczuk z klasy III a. Jej felieton został nagrodzony za ciekawy styl i oryginalność. Konkurs był objęty patronatem medialnym przez Moje Miasto Szczecin i Głos Szczeciński. Profesjonalne jury w czasie uroczystego podsumowania konkursu kilkakrotnie podkreślało, że autorami byli uczniowie gimnazjów, bez doświadczenia dziennikarskiego, a artykuły bez większych poprawek mogłyby się ukazać w prasie wysokonakładowej. Naszej koleżance gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.